Africaanse percussie
Het samen doen in de groep staat centraal. U bouwt samen met de begeleider vanuit de basisritmes een muziekgesprek op in de groep. De djembee's klinken op de afrikaanse wijze. Prima voor een samenhorigheid gevoel. Aan het einde heb je echt het gevoel dat de donder het dal in rolt. Duur ruim 1 uur.
Aanbevolen groepsgrootte minimaal 15 personen
Zang en klankbeleving
Een unieke ervaring voor groepen die er helemaal voor willen gaan en hun lichaam willen voelen. Een oer ervaring . Speciaal aanbevolen voor bedrijfsgroepen. Een 1,5 uur durende ervaring met medewerking van een ervaren zang en klankspecialist.
Noteer alvast in uw agenda: zaterdag 25 juni 2022 Kampvuurmuzikantenfestival bij de Paradijsvogels. Vanaf 20 uur. Muzikanten kunnen zich nog opgeven bij ons. Volg het nieuws op
facebook of de
nieuwslink op
deze site
Prijzen
Afrikaanse percussie.
€ 25,- p.p. Duur ca. 1- 1,5 uur. ( minimum prijs € 400,-).
Zang en klankbeleving.
€ 25,- p.p. Duur ca. 1- 1,5 uur. ( minimum prijs € 400,-)
Prijzen zijn à contant. U kunt niet pinnen. Voor facturering achteraf brengen wij € 15,- administratiekosten in rekening. Op al onze activiteiten zijn de volgende voorwaarden van kracht.